Kaut kas gudrs par sfinksu...

TITULI

 

CAC -"čempiona kandidāts"- tiek piešķirs kaķim, kurš vecāks par 10 mēnešiem un saņēmis vērtējumu "exellent l" savā klasē. Lai iegūtu titulu "čempions", kaķim jāsaņem 3 CAC trijās izstādēs no trim dažādiem eksperteim.

CACIB - "starptautiskā čempiona kandidāts" - tiek piešķirts kaķim čempionu klasē. Lai kļūtu par starptautisko čempionu, kaķim jāsaņem 3 CACIB trijās starptautiskās izstādēs divās valstīs no diviem dažādiem ekspertiem.              

CAGCIB - "lielā starptautiskā čempiona .kandidāts" - tiek piešķirts kaķim starptautisko čempionu klasē. Lai kļūtu par lielo starptautisko čempionu, tad kaķim jāsaņem 3 CAGCIB 3 starptautiskās izstādēs divās valstīs no trim dažādiem ekspertiem.

CACE - Eiropas čempiona kandidāts - fiēk piešķirts lielo starptautisko čempionu klasē. Lai kļūtu par Eiropas čempionu, kaķim jāsaņem 3 CACE trijās starptautiskajās izstādēs trijās valstīs no trijiem dažādiem ekspertiem.               

CAGCE - "lielā Eiropas čempiona kandidāts" - tiek piešķirts kaķim Eiropas čempionu klasē. Lai kļūtu par Lielo Eiropas čempionu, kaķim jāsaņem 3 CAGCE starptautiskajās izstādēs trijās valstīs no trijiem dažādiem ekspertiem.     

CACM - "pasaules čempiona kandidāts" - tiek piešķirts kaķim Lielo Eiropas čempionu klasē. Lai kļūtu par pasaules čempionu, tad kaķim |asaņem 3 CACM trijās valstis no trim dažādiem ekspertiem, vienai valstij jābūt citā kontinentā vai arī titulam jābūt iegūtam WCF Pasaules statusa izstādē.                                       

Kaķēnu un junioru klasēs augstākais vērtējums ir Exellent 1.

         

FOLLOW US ON
   

Питомник кошек
Питомник кошек
Fotogr?fijas pieder autoram