Kaut kas gudrs par sfinksu...

Kanādas sfinksu audzētava "Prioritet"

Rīga, Latvija. Audzētāva ir reģistrēta WCF (Vācija).

Kaķēni atstāj mājas ar Eiropas veterināro pasi, pilnībā potēti, ar čipu un radu rakstiem (pārošanās ar kluba atļauju, plānota). Kaķēni ir pieradināti lietot tualeti un asināt nagus.

Kanādas sfinksa kaķēni ir pieradināti gan pie sausās barības (mēs izmantojam tikai profesionālu barību, kas garantē sabalansētu ēdināšanu), gan arī pie parastās barības (mīl gaļu, vistiņu).

Kaķēni aug kopā ar bērniem un ir ļoti stipri orientēti uz saskarsmi ar cilvēku, pilnībā socializēti. Viņi dzīvo kopā ar pieaugušu vācu aitu suni un tāpēc no suņiem nemaz nebaidās.

Mūsu kaķēnu īpašnieki vienmēr var saņemt kvalificētu konsultāciju mūsu audzēkņu turēšanas un audzēšanas jautājumos.


Piedzimuši kaķēni!

"J" metiens piedzima 23.05.2017.

Māte - Felisa Roza Kaira – pasaules čempione (WCH). Tēvs - Roza Kaira Jingle Bells – pasaules čempions (WCH).

Jūs jau varat rezervēt sev kaķēnu:   info@lando.lv    (+371) 29491515

Jasmine - Kanādas sfinksa meitene - balta ar zaļām acīm - (w62). 


Jennifer - Kanādas sfinksa meitene - balta ar zaļām acīm - (w62). 

PĀRDOTA


Jessika -  Kanādas sfinksa meitene  - balta ar zilām acīm - (w61).

PĀRDOTA (Vācija)

Julietta -  Kanādas sfinksa meitene - balta ar zilām acīm (w61).

PĀRDOTA (Somija)

Junior -  Kanādas sfinksa zēns - balts ar dažadām acīm - (w63).

PĀRDOTS (Lielbritānija)


 

"I" metiens piedzima 28.05.2016.

Māte Aleksa Point Buffy – Baltijas interčempione (ICH). Tēvs - Roza Kaira Jingle Bells – pasaules čempions (WCH).

Infinity -  kanādas sfinksa meitene - melns bruņurupucis ar zaļām acīm - (F).

PĀRDOTA


Inferno - kanādas sfinksa zēns ar zaļām acīm - (C).

PĀRDOTS


Iceberga -  kanādas sfinksa meitene - balta ar zilām acīm - (w61).

PĀRDOTA (Igaunija)


„H” metiens piedzima 26.05.2016.

Māte - Felisa Roza Kaira – pasaules čempione (WCH). Tēvs - Roza Kaira Jingle Bellspasaules čempions (WCH).

Hennessy - kanādas sfinksa zēns - balts ar dažadām acīm - (w63)

PĀRDOTS (Norvēģija)


22.10.2015 - Kaķēni ir jau pārdoti. Nākamais metiens ir gaidāms 2016. gada pavasarī.

Māte - world chempion (WCH). Tēvs - (WCH).

 

 


26.10.2014 - Kaķēni ir jau piedzimuši

 

Māte - International chempion (ICH). Tēvs - (WCH).


 

Metiens - C un D.

CHARLES CALI - Kanādas sfinksa zēns - balts ar dažādām acīm - (w63)

PĀRDOTS HOLANDE


CESAR - Kanādas sfinksa zēns - balts ar zilām acīm - (w61)

PĀRDOTS


CARAMELE - Kanādas sfinksa meitene - balta ar dažādām acīm - (w63)

PĀRDOTA


 

11.novembrī 2013.g. piedzima jaunie kaķēni.

 

DOBBY - Kanādas sfinksa zēns - ar zaļām acīm - (c)

PĀRDOTS HOLANDE


DOLORES - Kanādas sfinksa meitene - balts ar zilām acīm - (w61)

PĀRDOTA LIETUVA


DEBORA - Kanādas sfinksa meitene - kremkrāsa ar zilām acīm - (e)

PĀRDOTS ŠVEICE


DOROTY - Kanādas sfinksa meitene - baltа ar dažadām acīm - (w62)

PĀRDOTS LIELBRITĀNIJA


DONNA - Kanādas sfinksa meitene - baltа ar zaļām acīm - (e)

PĀRDOTA Lielbritānija


CHANEL (chocolat) - Kanādas sfinksa meitene - melns bruņurupucis ar zaļām acīm - (f)

PĀRDOTA Lielbritānija


14.jūnijā piedzima jaunie kaķēni
            

Love

 

 

Bagira - Meitene Kanādas sfinksa -  e 63

 PĀRDOTA (Brazilīja)


Meitene Kanādas sfinksa –  e 63

 PĀRDOTA (Krievija)


Puisis Kanādas sfinks -  d 21

PĀRDOTS (Somija)

 


Meitene Kanādas sfinksa  – e 63

 PĀRDOTA (LIETUVA)

 


 

 

 

 

A mētiens - Mūsu kaķēni dzimuši 30.09.2011.

ARISTOKRAT AMEKS – Kanādas sfinksa zēns (dzimis plikādas) – ŠOKOLĀDES "B" ar zilām acīm - ? 34-?. PĀRDOTS (Somija)

Ļoti reta Kanādas sfinksa krāsa. Tas ir cēls un patstāvīgs kaķēns. Mēs viņu nosaucām Ameks, jo viņš ļoti līdzīgs aristokrātam ar platīna karti.

Lai palielinātu fotogrāfijas, noklikšķiniet uz tās un tā būs pirmā. Ja noklikšķina uz pirmās fotogrāfijas, tā tiks palielināta līdz standarta izmēram.


AKVAREĻ – Kanādas sfinksa meitene (dzimusi plikādas) – melns bruņurupucis ar zaļām acīm F 21 – PĀRDOTA (Lietuva, Viļņa).
Ļoti aktīva un patstāvīga meitene. Viņa ir ļoti bezbailīga un ļoti mīl cilvēkus.

Lai palielinātu fotogrāfijas, noklikšķiniet uz tās un tā būs pirmā. Ja noklikšķina uz pirmās fotogrāfijas, tā tiks palielināta līdz standarta izmēram.


ADRIANA ADDI – Kanādas sfinksa meitene (dzimusi plikādas) – balta ar dažādām acīm W 63 – PĀRDOTA (Zviedrija)

Īsta aristokrāte. Ļoti akurāta un maiga. Mājās mēs viņu saucam par PRINCESI. Viņa dievina kārtību un klusumu.

Lai palielinātu fotogrāfijas, noklikšķiniet uz tās un tā būs pirmā. Ja noklikšķina uz pirmās fotogrāfijas, tā tiks palielināta līdz standarta izmēram.


ADMIRAL ALEKS – Kanādas sfinksa zēns (dzimis plikādas) – krema krāsā ar zilām acīm "E" (61). Pārdots - Holande

Ļoti stipri orientēts uz saskarsmi ar cilvēkiem. Drošs un patstāvīgs, pastāvīgi kādu medī. Ne no kā nebaidās, bet mīl, ja viņu glauda. Viņam ir pašas garākās ausis.

Lai palielinātu fotogrāfijas, noklikšķiniet uz tās un tā būs pirmā. Ja noklikšķina uz pirmās fotogrāfijas, tā tiks palielināta līdz standarta izmēram.


ASSOĻ - Kanādas sfinksa meitene (dzimusi plikādas) – balta ar zilām acīm - W-61. PĀRDOTA (Igaunija, Narva).

Īsta maza dāma. Pati neuzmācas, bet būs ļoti priecīga par saskarsmi. Akurāta un jautra.

Lai palielinātu fotogrāfijas, noklikšķiniet uz tās un tā būs pirmā. Ja noklikšķina uz pirmās fotogrāfijas, tā tiks palielināta līdz standarta izmēram.


ARIEĻ – Kanādas sfinksa meitene (dzimusi plikādas) – ŠOKOLĀDES bruņurupucis ar zaļām acīm - 34 - PĀRDOTA (Zviedrija)

Ļoti reta Kanādas sfinksa krāsa. Labi zina sev cenu, bet mīl būt uz rociņām. Neko lieku neatļaujas. Akurāta un komunikabla.

Lai palielinātu fotogrāfijas, noklikšķiniet uz tās un tā būs pirmā. Ja noklikšķina uz pirmās fotogrāfijas, tā tiks palielināta līdz standarta izmēram.


 

Kaķēni atstāj mājas ar Eiropas veterināro pasi, pilnībā potēti, ar čipu un radu rakstiem (pārošanās ar kluba atļauju, plānota). Kaķēni ir pieradināti lietot tualeti un asināt nagus. Kanādas sfinksa kaķēni ir pieradināti gan pie sausās barības (mēs izmantojam tikai profesionālu barību, kas garantē sabalansētu ēdināšanu), gan arī pie parastās barības (mīl gaļu, vistiņu). Kaķēni aug kopā ar bērniem un ir ļoti stipri orientēti uz saskarsmi ar cilvēku, pilnībā socializēti. Viņi dzīvo kopā ar pieaugušu vācu aitu suni un tāpēc no suņiem nemaz nebaidās. Mūsu kaķēnu īpašnieki vienmēr var saņemt kvalificētu konsultāciju mūsu audzēkņu turēšanas un audzēšanas jautājumos.

Kaķēnu turēšanas noteikumi

Kaķu bērniņam, tāpat kā cilvēkbērnam attīstībā un veselības stāvoklim svarīga loma ir apstākļiem, kuros viņš un viņa māte tiek turēti. Ja māte –kaķene tiek barota ar profesionālo barību, un saņem visas nepieciešamās piedevas, lai viņai būtu spēks un iespēja iznēsāt un pabarot veselus pēcnācējus, diez vai tāds kaķēns būs lēts. Ja kaķēnu ražošana ir pārvērsta par biznesu, galvenais ir peļņas gūšana, nevis priekšstats par pāru atlasi, vaislinieku kvalitāti un viņu veselību, bet jēdziens par pēcnācēju kvalitāti netiek aplūkots vispār, tad diez vai ir vērts cerēt uz veseliem un kvalitatīviem kaķēniem.

Mēģiniet iztēloties sev izdevumus labu pēcnācēju iegūšanai. Piemēram, mūsu kaķene-māte apmeklēja astoņas izstādes, lai iegūtu atbilstošus titulus. Tituls, ko apstiprina dažādi tiesneši dažādās valstīs apstiprina, ka kaķene atbilst standarta prasībām. Kāpēc tas ir svarīgi? Ģenētiku vēl neviens nav atcēlis. Ak vai, apsēs apelsīni neaug. Tāpēc mums kā dzīvnieku audzētājiem bija ļoti svarīgi, lai tiesneši starptautiskajās izstādēs novērtētu mūsu kaķeni. Un tikai pēc šīm atzīmēm mēs sapratām, ka tāds dzīvnieks var dot labus pēcnācējus.

Prasības kaķēnu tētim vienmēr ir daudz augstākas nekā kaķenei. Tāpēc mēs pielikām pūles, lai atrastu tādu kaķi. Mēs ļoti gribējām, lai mūsu kaķēnu tētis būtu pasaules čempions. Tādu dzīvnieku ir ļoti maz. Latvijā tikai vienam Kanādas sfinksu sugas kaķim ir tāds tituls. Bet mēs ļoti gribējām iegūt retas krāsas kaķēnus. Un atradām tēti mūsu mazuļiem – Lietuvā. Mūsu tētis-kaķis līdztekus augstajiem tituliem vēl arī labi izskatās. Viņš ir balts (nevis rozā, bet balts!) ar zilām acīm. Viņš ir vinnējis augstāko titulu, kāds tikai ir iespējams kaķu izstādē – best of the best. Mēs esam ļoti pateicīgi kaķa audzētājiem, ka viņi piekrita pārošanai ar šo zvaigzni.

Pēc tam bija jāsaskaņo klubā kaķu pāra atlasi (ekspertiem ir jāapstiprina, ka šis pāris var dot labus pēcnācējus, jāsaņem atļauju pārošanai (tikai ar tādu atļauju kaķēni varēs saņemt ciltsrakstus).

Pēc tam, kad formalitātes bija ievērotas, vajadzēja aizvest kaķeni uz pārošanos. Sākumā bija jāaizbrauc uz Lietuvu un atpakaļ, lai aizvestu kaķeni pie kaķa, bet pēc tam – vēlreiz jāaizbrauc uz Lietuvu un atpakaļ, lai paņemtu kaķeni.

Grūsnai kaķenei ir nepieciešama īpaša barība un īpaša kopšana. Lai kaķēni izaugtu veseli, viņiem normāli jāattīstās mātes miesās. Šim nolūkam vajadzīga speciāla barība, piedevas. Divas nedēļas līdz dzemdībām, kad kaķēni ir jau izveidojušies mātes vēderā, kaķenei nosaka vistas filejas diētu, lai viņa nepieņemtos svarā un varētu vieglāk dzemdēt kaķēnus.

Mazuļi barojas ne tikai ar mātes pienu. Lai viņi varētu izaugt veseli, viņus vajag piebarot. Piemēram, speciāls šķīstošais piens Royal kaķēniem maksā 18 Ls 1 litra bundžā.

Kaķēniem jānodrošina pilnvērtīga barība, viņus nedrīkst barot ar lētu barību, jo tieši bērnībā tiek ielikta bāze dzīvnieka veselībai. Ja kaķēns saņem pilnvērtīgu barību, no viņa var izaugt vesels dzīvnieks.

Vai jāsaka, ka nav pieļaujams dzīvniekus turēt būros. Eksistē audzētavas, kur nodarbojas tikai ar kaķēnu pašizmaksas samazināšanu. Tādās vietās kaķēnus jums parādīs vienā istabā, bet cita var izrādīties piekrauta ar dzīvniekiem būros. Līdztekus tam, ka tas ir vienkārši necilvēcīgi, padomājiet par to, cik lielā mērā socializēts būs kaķēns, kas ir dzimis un dzīvo tādos apstākļos. Tas ir, vai viņš varēs normāli kontaktēties ar cilvēkiem. Psiholoģiskais klimats ir ļoti svarīgs. Kaķēniem ir svarīgi glāsti un cilvēka uzmanība. Pēc tam viņi dzīvos citās ģimenēs, kur viņiem būs svarīgi prast kontaktēties ar cilvēkiem. Daudzi nodarbojas ar Kanādas sfinksu audzēšanu, bet ir grūti atrast kvalitatīvu dzīvnieku. Kvalitatīvs vaislinieks maksā lielu naudu.

Ir sarežģīti dabūt dzīvnieku, kas būs zvaigzne.

Kad mēs gribējām nopirkt kaķēnu ASV, mums palūdza atsūtīt mājas fotogrāfiju, kur dzīvos kaķēns, atsūtīt katras istabas fotogrāfiju, lai audzētāji pārliecinātos, ka istabu ir pietiekami daudz. Un tas ir, kaķēnam maksājot trīs tūkstošus dolāru, plus – pārsūtīšana (tā maksā tikpat).

 

FOLLOW US ON
   

Питомник кошек
Питомник кошек
Fotogr?fijas pieder autoram